×
×
GALERİ

HALI YIKAMADA DEVRİM

Ankara Lila yerinde kuru köpük halı yıkama firmamıza ait görselimiz.
HALI YIKAMADA DEVRİM

Ankara yerinde kuru köpük halı yıkama firmamız, sunduğu hizmetler ve ürettiği çözümler ile adeta bir devrime imza atıyor. Yılların tecrübesine sahip olan firmamız, zemine kalıcı olarak yerleştirilmiş olan halı, halıflex ve karo halıların temizliğini yapmaktadır. Yeterli son teknoloji makina parkı, tecrübeli ekibi, %100 etkili leke çıkarıcıları ile Ankara yerinde kuru köpük halı yıkama firmamız üstlendiği misyon ve vizyona her geçen gün bir adım daha yaklaşmaktadır.

Halı yıkama da devrim diyoruz; çünkü artık yerinde halı yıkama kavramı tamamen değişti. Artık yerinde kuru köpük halı yıkama ibaresini kullanıyoruz. Kuru köpük sistemi demekle, sorunsuz temizlikten ve müşteri memnuniyetinden bahsediyoruz. Bu sistemle yıkanan halılar en geç 24 saatte tam kurumuş vaziyette teslim edilmektedir, halı antialerjik ve antibakteriyel olarak arınmış ve hijyene kavuşmuştur. Mesai saatleri dışında da hizmet sunulmaktadır.

Ankara kuru köpük halı temizleme de, yerinde bol köpüklü halı yıkama haricinde; ücretsiz servis imkanı ile koltuk yıkama, stor perde temizliği, el dokuma halıların temizliği ve tadilatı, yorgan ve battaniye yıkama, yün yıkama ve elde çırpma, özel üretim halıların narin bakımı yapılmaktadır.

KURU KÖPÜK YIKAMA NEDİR
Yıkama Tesisi : 0312 226 02 72
Gsm : 0543 494 07 83
YERİNDE KURU KÖPÜK YIKAMA
YERİNDE KURU KÖPÜK YIKAMA
YERİNDE KURU KÖPÜK YIKAMA