×
×
GALERİ

KURUMSAL

Ankara Lila halı yıkama firmamıza ait yerinde kuru köpük halı yıkama görselimizdir.
KURUMSALFirmamız 2007 yılından bu yana hizmet sektöründe ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. 12 yılı aşkın tecrübemiz ile, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas alan çözümlerimizi profesyonel ekip ve yeterli makine parkımız ile devam ettirmekteyiz.
Ankara yerinde kuru köpük halı yıkama.
firmamız, benimsediği misyon ve vizyon çerçevesinde Ar-Ge çalışmalarına devam ederek mevcut kaliteyi korumak ve Türkiye piyasalarında ki teknik donanımları firmamız bünyesine katmaktır.
Firmamız; sistemli çalışma prensibi ile gün geçtikçe sunduğu hizmet branşları ile tercih edilebilirliğini arttırmaktadır.
Kurumsal alanlarda, kamu binalarında, işletmelerde, kreş ve ana okullarında, rehabilitasyon merkezlerinde, cami ve derneklerde, vakıf binalarında, otel ve pansiyonlarda, sosyal tesis ve evlerde bulunan; zemine döşeli halı, halıflex, karo halı, cami halısı... gibi halıların kuru köpük halı yıkama sistemi ile temizlenip 24 saat içerisinde kullanıma hazır hale gelecek şekilde tam kuru halde teslim edilmesi. Koltuk, yatak yıkama, perde, stor ve zebra perde temizleme işleminin yapılması. , Asya, orta asya, balkanlar ve Türkiye üretimi yün halı, el dokuma halı, kilim ve benzeri halıların temizlenmesi ve örme dahil tamir ve tadilatlarının yapılması. Yeni nesil üretim ve özel üretim halıların temizlik ve bakımı. Halı ölçüye göre kesme, yapıştırma veya overlok yapımı.
12 yıllık bilgi, birikim ve tecrübemiz ile yeterli ekip ve ekipmanlarımız ile Ankara Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama olarak hizmetinizdeyiz.

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ
Ankara Lila yerinde kuru köpük karo halı yıkama olarak; yerinde halı yıkama, kurumsal alanlar da kuru köpük karo halı temizleme, hane halısı yıkama, koltuk ve yatak yıkama, perde ve stor perde temizliği, el dokuma yün halıların temizliği ve tadilatı hizmetlerini tek adreste toplamak, müşteri memnuniyetini en önemli değer sayan prensibimizi korumak ve hizmet sektöründe yeniliklere öncülük ederek en çok tercih edilen firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ
Ankara yerinde halı yıkama olarak hizmet sunduğumuz alanda; kaliteyi korumak, işçi sağlığı, çevreyi koruma ve etik değerlere uygun hareket kabiliyetimizin devamlılığını sağlamak.
KURU KÖPÜK YIKAMA NEDİR
Yıkama Tesisi : 0312 226 02 72
Gsm : 0543 494 07 83
YERİNDE KURU KÖPÜK YIKAMA
YERİNDE KURU KÖPÜK YIKAMA
YERİNDE KURU KÖPÜK YIKAMA